Serwisy www

Strony internetowe

Nasze serwisy internetowe są projektowane od podstaw, począwszy od analizy potrzeb po szkolenia związane z używaniem systemów zarządzania stroną. Najważniejszym krokiem jest dla nas pierwszy kontakt z klientem i przeanalizowanie potrzeb. Nie zajmujemy się tylko i wyłącznie projektowaniem graficznym ale również doradztwem marketingowym. Chcemy by strony tworzone przez nas odnosiły sukces marketingowy i wspomagały sprzedaż waszych firm.

computer (1)

Jakie elementy wpływają na dobrą stronę internetową

Samo stworzenie strony internetowej to dopiero początek, od sukcesu dobrego portalu internetowego zależy wiele czynników które zazwyczaj są nie zrozumiałe lub czasochłonne dla firm, oto one:

monitor (2)
Responsywność

W dzisiejszych czasach jedna z najważniejszych zalet stron internetowych. Dopasowanie strony internetowej do wielu urządzeń o różnej wielkości wyświetlaczach. Obecnie coraz więcej wyszukujemy i kupujemy za pomocą smartphona czy tabletu, nie pozwól by zrazić klienta tylko i wyłącznie przez to że coś mu się nie wyświetla na telefonie.

monitor (3)
Analiza ruchu

Ogromne narzędzie z którego mało kto korzysta, przy obecnym dostępie do narzędzi możemy zobaczyć jak klient poruszał kursorem an naszej stronie by sprawdzić co go interesowało a co nie. Nie wspominając że możemy uzyskać dane na temat wieku płci pochodzenia a nawet urządzeń z jakich odwiedza naszą stronę.

monitor (4)
Bezpieczeństwo

Niestety strony internetowe często padają ofiarą ataków hakerskich. Większość z nich to nieszkodliwe próby włamania, jednak może zdarzyć się tak że serwis przestanie istnieć. Takim sytuacjom trzeba zapobiegać a nie walczyć z nimi po fakcie.

monitor (5)
Pozycjonowanie

Czyli po fachowemu Search Engine Optimalization. Wyszukiwarki może i mają mnóstwo mądrych skryptów które kiedyś wypozycjonują twoją stronę na np. 40 miejsce… kiedyś… może…  Lepiej jest podać im wszystko na tacy, pokazać im że nasza strona jest warta pokazywania innym. Niestety trzeba wiedzieć jak wyszukiwarki „czytają” naszą stronę i co jest dla nich wartościową informacją.

monitor (6)
Efektywność strony

Pod tym czynnikiem kryje się optymalizacja wszystkich elementów na stronie pod różnymi formami. Strony www muszą być tworzone w standardach takich jak: szybkość ładowania strony, odpowiednia ilość tekstu na stronie, powiązania z innymi kontami,  przejrzystość kodu, responsywność oraz wiele więcej czynników które wpływają na perfekcyjną stronę.

monitor (9)
Media społecznościowe

Tak media społecznościowe również wpływają na waszą stronę. Facebook, Instagram, Google, Youtube i inne portale w zależności od specyfiki waszego przedsiębiorstwa tworzą ruch na waszej stronie, poprzez odpowiednie przekierowania. Możliwość mediów społecznościowych jest ogromna i być może nie jest to do końca ściśle powiązane z waszą stroną to napewno jest to potężne narzędzie marketingowe.

monitor (8)
Prosty kontakt 

Jeśli ktoś czegoś nie będzie potrafił znaleźć na stronie to zapewne poszuka tego gdzieś indziej. Lepiej jest dać komuś prostą możliwość kontaktu z waszą firmą nawet jeśli to wy będziecie musieli oddzwonić do klienta, tym bardziej że pierwszy krok wykonał potencjalny klient – a to już duży krok!

monitor (7)
Widoczność na mapach

Czasami jest to zbędny czynnik przy firmach moblinych, ale nawet i takim przedsiębiorstwom nie zaszkodzi dodać własnej lokalizacji zwiększając przy tym możliwość znalezienia was przez klienta. To jest pierwsza najważniejsza wizytówka waszej firmy, odpowiednie opisanie podstawowych informacji o przedsiębiorstwie takich jak godziny otwarcia, dane kontaktowe czy nawet trasa dojazdu.

Języki którymi programujemy i systemy których używamy

bootstrap-logo
css-logo
js-logo
html5-logo
wordpress-logo
sass-logo

Zostaw do siebie kontakt

Bartosz Furmaniak
Graphic Designer
+48 505 221 183
grafika@nowetechnologie.org

Michał Ciszyński
Właściciel
+48 790 269 844
biuro@nowetechnologie.org

[contact-form-7 id=”2215″]